השוואה מהירה ומדוייקת בין גרסאות של תכניות

Diff better

ביצוע מהיר

עיבוד מידע רב באמצעות משאב אפקטיבי ונגיש

בהירות בתוכניות

זיהוי כל השינויים ההנדסיים בלחיצת כפתור

מניעת טעויות

חסכון בזמן לצוות ניהול האתר ומניעת טעויות ביצוע

דניאל מלכא

דניאל מלכא
מנהל פרוייקט

בעזרת המערכת של שייפדו הצלחתי להשוות מעל 800 תוכניות ביומיים וחצי, ולמצוא למעלה מ- 1,000,000 ש"ח של שינויים ותוספות, פעולה שלקחה לי 5 חודשים בפרוייקטים קודמים תוך השקעת משאבים רבים. הייתי ממליץ לכולם לעבוד עם הח'ברה האלה.

המערכת משנה באופן מהותי את מאזן הכוחות בין היזם לקבלן

בינימין ברץ'

בינימין ברץ'
שותף בכיר, ראש מחלקת ליטיגציה ונדל"ן בפרל-כהן-צדוק-לצר-ברץ

דודי מרום

דודי מרום
מהנדס ביצוע

השימוש בתכנה פשוט ונח מאד. באמצעות התכנה אני מבין מהר מאד מה השתנה לי בתכניות ואיפה, ומבחין בפרטים שלאו דווקא הייתי מזהה באמצעות בדיקה רגילה בעיניים.

מכרז

קבלנים המשתמשים בתוכנה ניגשים למכרזים מוכנים יותר. לכל השינויים הקטנים בשלב טרום מכרז יש השפעות עצומות על רווחיות הפרויקט, באמצעות המוצר הצוות שלך לא יפספס את השינוי הקטן שיעלה לך ביוקר.

ביצוע

צוות ניהול הפרויקט המשתמש במוצר ישאר תמיד מעודכן. תוכניות מעודכנות המוזרמות לפרויקט ייבחנו וילמדו מהר יותר ויאפשרו לצוות לחזור לפעילות השוטפת מבלי לפספס פרטים, עם פחות טעויות ופחות עיכובים.

שינויים ותוספות

קבלנים המשתמשים בתוכנה מרוויחים הרבה יותר. בכל פרויקט יש אלפי שינויים קטנים המתחבאים בגרסאות השונות. קבלנים יכולים באמצעות התוכנה להגדיל משמעותית את כמות השינויים והתוספות המוגשות. אם בנית, מגיע שישלמו לך.

שירותים נוספים

הטמעה באמצע פרויקט

צוותי המהנדסים והתכניתנים שלנו יעזרו לכם לייצר סדר בתכניות הפרויקט ולהעבירם למערכת גם בשלבים מתקדמים של פרויקטים מורכבים.

שירות בענן

כל המידע המעודכן בפרויקט נגיש בכל מקום, בכל מכשיר ולכולם: מצוותי המכרזים והכמויות במטה, ועד הצוות באתר, כולם יסתכלו תמיד על אותן תכניות.

שירות ותמיכה שלא הכרתם

מהמנכ"ל ועד אחרון המהנדסים והתכניתנים, כולנו רואים בשירות ותמיכה ערך עליון. אנו שותפים להצלחה שלכם ותמיד נעמוד לרשותכם.

בטוח ומאובטח

אנו משתמשים בטכנולוגיות החדשות ביותר כדי לשמור על המידע שלכם בטוח כמו שלנו.

בין לקוחותינו